ORK Fenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ORK Fenix

Za sve se navija, Fenix se voli!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Naj film,glumac,glumica

Ići dole 
+3
Sanja*
Nikola a.k.a Vule
CoNe #17
7 posters
AutorPoruka
CoNe #17
Admin
CoNe #17


Muški Broj poruka : 283
Godina : 30
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora
Datum upisa : 01.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyNed Nov 02, 2008 1:42 am

Diskusujte o filmskom svetu i svetu poznatih holivutskih glumaca
Nazad na vrh Ići dole
Nikola a.k.a Vule

Nikola a.k.a Vule


Muški Broj poruka : 342
Godina : 30
Lokacija : za kompjuterom...
Datum upisa : 01.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyNed Nov 02, 2008 2:40 am

Moj omiljeni film je American Pie...Omiljen glumac Wentworth Miller , a glumica Monica Cruz... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/vule_src
Sanja*

Sanja*


Ženski Broj poruka : 38
Godina : 31
Lokacija : tu negde...=)...
Datum upisa : 01.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyNed Nov 02, 2008 12:46 pm

meni omiljeni film-nemir.. glumac-Shia,Zac Efforn,Channing Tatum..ima ih jos....
glumica-Angelina Jolie
Nazad na vrh Ići dole
MOMIR THE BIST

MOMIR THE BIST


Muški Broj poruka : 93
Godina : 27
Lokacija : na treningu
Datum upisa : 08.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyNed Nov 16, 2008 1:14 am

omiljeni filmoviiii su:pirati sa kariba 1,2,3,troja,gladijator....A OMILJENI GLUMAC MI JEEEE JONNY DEPP I RUSSEL KROW.OMILJENA GLUMICA SESTRE OLSEN
Nazad na vrh Ići dole
Kimi Raikonen

Kimi Raikonen


Muški Broj poruka : 167
Godina : 27
Lokacija : Uvucen u neku dobru knjigu.... Pika loptu... Trchi... Provodi se... Ili jednostavno sedi za kompom!!!
Datum upisa : 19.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptySub Nov 22, 2008 12:06 am

PIRATI SA KARIBA, TROJA, HARRY POTER, THE LORD OF THE RINGS, ZLATNI KOMPAS.... A GLUMAC: DZONI DEP, DZEKI CEN, ANTONIO BANDERAS I MNOGI DRUGI... Jao da i 300


Poslednji put izmenio Harry Potter dana Ned Dec 07, 2008 7:06 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
kaja#8

kaja#8


Ženski Broj poruka : 46
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyPon Dec 01, 2008 2:31 pm

e po meni je uibedljivo najjaci film 4.covek....to je i jedini normalan domaci film dobro osim zone zamfirove,i taj fil je po meni bas extra.....a od stranih prica o pepeljugi i 300 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CoNe #17
Admin
CoNe #17


Muški Broj poruka : 283
Godina : 30
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora
Datum upisa : 01.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyUto Dec 02, 2008 12:46 am

Glumica Jennifer Aniston,a filmova imam mnogo omiljenih tako da ne bih da nabrajam.
Pored Aniston,extra su i Sandra Bulock,od glumaca Silvestre Stalone,Chuk Norris itd.
Nazad na vrh Ići dole
Danka Vragolanka




Ženski Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 19.07.2009

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyČet Jul 30, 2009 3:33 pm

meni film:dobar,los i zao...
glumac:Klin Tistwud..Silvestre Stalone..i td
a od glumica..nijedna me nije inpresionirala..sem Dzenifer Garner u seriji..Alias..
Nazad na vrh Ići dole
Kimi Raikonen

Kimi Raikonen


Muški Broj poruka : 167
Godina : 27
Lokacija : Uvucen u neku dobru knjigu.... Pika loptu... Trchi... Provodi se... Ili jednostavno sedi za kompom!!!
Datum upisa : 19.11.2008

Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica EmptyČet Jul 30, 2009 8:54 pm

aha, alias je stvarno extra
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Naj film,glumac,glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj film,glumac,glumica   Naj film,glumac,glumica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Naj film,glumac,glumica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ORK Fenix :: Off topic :: Muzika i Film-
Skoči na: