ORK Fenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ORK Fenix

Za sve se navija, Fenix se voli!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dusan Rikalovic Riki

Ići dole 
+3
Shmeksi_Joca #1
CoNe #17
Nikola a.k.a Vule
7 posters
AutorPoruka
Nikola a.k.a Vule

Nikola a.k.a Vule


Muški Broj poruka : 342
Godina : 30
Lokacija : za kompjuterom...
Datum upisa : 01.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyNed Nov 02, 2008 2:46 am

Riki je student II godine na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu...Zavrsio je XIIIgimn...On je trener sa licencom...Trenutno je trener pionirske ekipe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/vule_src
CoNe #17
Admin
CoNe #17


Muški Broj poruka : 283
Godina : 30
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora
Datum upisa : 01.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyNed Nov 02, 2008 2:51 am

Mene Riki trenira,i sve sto mogu o njemu da kazem je sve najbolje,stvarno extra trener,a plus sto ume i da se nasali.Ponekad se i naljuti,pa daje teske kazne,ali sve u svemu je odlican.Najace je ono njegovo "SOME JEDAN","SLEPCI" itd.
Nazad na vrh Ići dole
Shmeksi_Joca #1

Shmeksi_Joca #1


Muški Broj poruka : 193
Godina : 28
Datum upisa : 02.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyNed Nov 02, 2008 11:17 pm

hmmmmmmmmmmmm....sta reci o tom treneru duhovit,pametan,i odlican trener Very Happy ...kod njega mi se svidja sto svaki nas razgovor prodje kroz salu i po tome je naj... Shocked RIKI SAMO TAKO NASTAVI...SVE TI JE OPROSTENO afro afro afro
Nazad na vrh Ići dole
Nikola a.k.a Vule

Nikola a.k.a Vule


Muški Broj poruka : 342
Godina : 30
Lokacija : za kompjuterom...
Datum upisa : 01.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyUto Nov 04, 2008 8:20 pm

Sta reci o Rikiju???Kad sam ga prvi put video cinio mi se strog , ali verujte mi nije...I kada je strog , to je za nase dobro...Stvarno je kvalitetan trener...Svidjaju mi se njegovi treninzi i sve... Very Happy Sve u svemu EXTRA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/vule_src
Edi #2

Edi #2


Muški Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Nedodjija
Datum upisa : 04.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptySre Nov 05, 2008 12:13 am

Riki je najbolji trener sa kojim sam radio...svidja mi se sto potencira na fizickoj pripremljenosti jer bez toga nema napretka!!! samo tako Riki... ono sto mi se kod njegovog rada njvise svidja je sto je direktan u svemu i kroz shalu nas mnogo nauci.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi Raikonen

Kimi Raikonen


Muški Broj poruka : 167
Godina : 27
Lokacija : Uvucen u neku dobru knjigu.... Pika loptu... Trchi... Provodi se... Ili jednostavno sedi za kompom!!!
Datum upisa : 19.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyČet Nov 20, 2008 2:12 pm

JA POZNAJEM SVE TRENERE, A RIKI MI JE NA PRVOM MESTU, NE KAZEM DA NIJE JEDINI ALI GA NAJVISE GOTIVIM!!!
Nazad na vrh Ići dole
MOMIR THE BIST

MOMIR THE BIST


Muški Broj poruka : 93
Godina : 27
Lokacija : na treningu
Datum upisa : 08.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyPon Dec 29, 2008 7:03 pm

ma riki je zakon...od svih trenera on je naj smešniji i najboljiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
al i jeva je kul
Nazad na vrh Ići dole
Kimi Raikonen

Kimi Raikonen


Muški Broj poruka : 167
Godina : 27
Lokacija : Uvucen u neku dobru knjigu.... Pika loptu... Trchi... Provodi se... Ili jednostavno sedi za kompom!!!
Datum upisa : 19.11.2008

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyPon Jan 12, 2009 12:55 pm

Riki nije smeshan!!!!!!! Evil or Very Mad On samo PONEKAD moze biti zabavan!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danka Vragolanka




Ženski Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 19.07.2009

Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki EmptyPon Jul 27, 2009 3:48 pm

hahha...tako je!..Smile
meni je riki jedan od najboljix trenera..
iako ponekada trazi previse od nas...to je sve za nase dobro..
i zxvaljujuci njemu..neko ne nosi vise loptu..xDDD..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dusan Rikalovic Riki Empty
PočaljiNaslov: Re: Dusan Rikalovic Riki   Dusan Rikalovic Riki Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dusan Rikalovic Riki
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ORK Fenix :: ORK Fenix :: Fenix-ov tim trenera-
Skoči na: